Slėnio baras

Po aktyvių pramogų nėra nieko smagiau, kaip atsipalaiduoti ir išgerti skanų gėrimą bei papildyti savo skrandį. Tai suteiks jums daugiau jėgų ir tuo pačiu pagerinus nuotaiką! Jeigu norite platesnės šypsenos veide – apsilankykite slėnio bare, kuris net ir būdamas gana mažas – turi visko daug!

Slėnio baras dirba savaitgaliais (šeštadienį ir sekmadienį) Dainuvos nuotykių slėnio darbo laiku, kai dažniausiai lankosi nuotykių bei skanus maisto ištroškę lietuviai bei šalies svečiai.

Slėnio baro pasiūla – plati, o kas labiausiai patinka Jums? Siūlomi nestiprūs alkoholiniai gėrimai, įvairūs kokteiliai, kurie gali būti miksuojami pagal Jūsų užsakymą. Taip pat: sidras, alus… Mėgstantiems skanų maistą – Jūsų laukia skanūs turkiški kebabai, amerikietiški dešrainiai, panini sumuštiniai, bulvytės fri, kurias mėgsta ir vaikai, ir saugusieji. Norintiems rimtesnio patiekalo – siūlomos dešrelės su garnyru vištienos burbuliukai, taip pat, Baguete sumuštiniai, itališki sumuštiniai, nuostabūs kibinai, čeburėkai. Taip pat labai įvairūs gėrimai: šerbetas, ledai, ledų burbuliukai vaflyje arba indelyje, taip pat siūlomos ir ledų porcijos smaližiams.